На ринку зернових та олійних очікується незначна тенденція до зниження цін, – аналітики

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період 21-27 травня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Минулого тижня спостерігалися неоднозначні коливання цін: пшениця та кукурудза закривалися вище через обмежену пропозицію, зростання курсу долара, зниження запасів і стримування продажу аграріями. Тоді як комплекс олійних культур дещо призупинив своє зростання і знаходився в раніше сформованих діапазонах.

«Соняшник та соя сповільнили свій стрімкий висхідний рух, що пов’язано зі зменшенням попиту переробників та збільшення обсягів пропозиції на світовому ринку. Очікується, що вартість на зернові та олійні протягом тижня будуть коливатися в межах поточного діапазону з незначною тенденцією до зниження», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи AgroMarket UUB станом на 27 травня:

  • кукурудза – 5 700,45 грн/т (+2,13%);
  • пшениця 2 класу – 6 870,11 грн/т (+0,51%);
  • пшениця 3 класу – 6 285,88 грн/т (+0,68%);
  • пшениця 4 класу – 5 527,46 грн/т (+0,82%);
  • соя – 17 664,63 грн/т (+0,32%).

На тлі погодних хвилювань у Чорноморському регіоні ф’ючерси СВОТ на пшеницю та кукурудзу зазнали тижневого спаду, на противагу олійним культурам, які продемонстрували зростання завдяки ризиковим преміям перед посівом та невизначеності щодо врожайності.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *