НІБУЛОН реструктурував передекспортну кредитну лінію на $80 млн

НІБУЛОН та група міжнародних кредиторів на чолі з ING успішно завершили реструктуризацію передекспортної кредитної лінії на суму $80 млн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Nibulon.

Один із найбільших експортерів зерна та операторів зернового ринку в Україні компанія «НІБУЛОН» спільно з групою міжнародних кредиторів провели злагоджену роботу щодо пошуку взаємовигідних умов реструктуризації з метою досягнення угоди за існуючою передекспортною кредитною лінією (PXF). 

Міжнародний синдикат у складі ING Bank NV (Нідерланди), European Bank for Reconstruction and Development (EBRD), Crédit Agricole (Франція) та @FMO, Голландського банку розвитку, і «НІБУЛОН» успішно підписали угоду 21 червня 2024 року, продовживши термін погашення кредитної лінії на 2 роки.  

Коментуючи підписану угоду, Андрій Вадатурський, генеральний директор компанії «НІБУЛОН», зазначив:  

«Реструктуризація лінії торговельного фінансування – це насамперед крок назустріч українському малому та середньому агровиробнику, адже «НІБУЛОН» спрямує вивільнені кошти на розрахунки саме з ними. 

Зараз, коли розпочалися жнива та закупівельна кампанія, пролонгація терміну погашення дозволить виробнику вчасно отримувати справедливу ціну за вирощене в надскладних умовах збіжжя. Це зі свого боку забезпечить посівну кампанію озимих уже наступного року».

«Завершення реструктуризації (PXF), що є одним з основних інструментів фінансування експортної діяльності «НІБУЛОНу», – важливий етап для компанії на шляху до завершення програми реструктуризації. Ми переконані, що за підтримки існуючих кредиторів, компанія зміцнить структуру капіталу і продовжить свою діяльність, утримуючи позицію провідного українського експортера зерна», – прокоментувала угоду Віталіна Марченко, начальник відділу по роботі з банками.

Укладання двосторонньої угоди з авторитетною групою кредиторів є переконливим доказом довіри до «НІБУЛОНу» з боку міжнародної спільноти та демонстрацією готовності компанії виконувати свої зобов’язання. 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *