Польські фермери припинили блокувати ПП «Рава-Руська – Гребенне»

Через блокування руху вантажівок біля пункту пропуску «Рава-Руська – Гребенне», яке польські фермери влаштували з 4 по 6 червня, значних черг не виникло. Нині рух транспорту через цей пункт пропуску триває у звичному режимі, повідомив речник Прикордонної служби України Андрій Демченко.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

«Значних черг не було. Станом на ранок сьогодні у бік України черга складає близько 50 вантажівок. На виїзд з України є черга, вона не збільшувалася і була незначною. Фактично водіям не треба фізично бути біля кордону, електронна система (є-черга) підкаже їм, коли вони можуть перетнути кордон. Станом на ранок сьогодні ми фіксуємо збільшення кількості охочих перетнути кордон на цьому напрямку саме з вантажних транспортних засобів — у є-черзі зареєстровано більше 200 одиниць транспорту», – зазначив Демченко.

Він також нагадав, що блокувальники завершили свої дії сьогодні опівночі.

«Сьогодні ми відзначаємо, що рух почав відбуватися як у бік Польщі, так і більш інтенсивний у бік України. Під час блокування руху транспортних вантажних засобів польські учасники цієї акції взагалі не пропускали вантажівки, які могли б слідувати з України в Польщу, у бік України транспорт хоч і пропускався, але у незначній кількості, суттєво менше, ніж може пропускати цей пункт пропуску. Наприклад, за минулу добу у бік України кордон перетнуло близько 60 вантажних транспортних засобів, а після 0:00 цей рух став значно інтенсивнішим», – зазначив Демченко.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *