Продовження «торговельного безвізу» сприятиме розвитку переробної промисловості, – Тарас Висоцький

Розвиток переробної промисловості – один з пріоритетів агросектору України. Агропереробка сприятиме підвищенню конкурентоспроможності українських товарів та розширенню експортних ринків, зазначив виконуючий обов’язки Міністра агрополітики Тарас Висоцький під час круглого столу «Організація ефективної взаємодії бізнесу та державних інституцій для гарантованого забезпечення в умовах воєнного стану продовольчих потреб на основі розвитку агропереробки».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Він підкреслив, що Україна за підтримки ЄС створює сприятливі умови для розвитку агропереробної галузі. 

«Європейський Союз остаточно схвалив рішення про продовження ще на рік автономних торгових заходів для України. Це позитивний сигнал для переробної промисловості. Також Рада ЄС затвердила План для Ukraine Facility, який передбачає фінансування бізнесу, і агропереробка – у пріоритеті. Крім того, Урядом збільшена підтримка переробних підприємств за програмою «Доступні кредити 5-7-9». Субʼєкти підприємництва можуть взяти кредит до 150 млн грн, що дозволить їм збудувати велике економічно ефективне виробництво», – зазначив Тарас Висоцький. 

В.о. Міністра агрополітики додав, що дуже важливе завдання для агропереробних підприємств – у процесі євроінтеграції підвищити якість і безпечність продукції до стандартів і вимог ЄС.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *