Сталі підходи великого бізнесу сприяють впровадженню передових практик в діяльність суспільства – Corteva Agriscience

Сталі підходи великого відповідального бізнесу до всіх аспектів своєї роботи сприяють зміцненню громад, ініціюючи впровадження передових практик в різних аспектах діяльності суспільства, почули слухачі під час X Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку, організованого Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it Ukraine», який відбувся на початку червня 2024 року та був присвячений сталій взаємодії громад, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у відновленні України.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Учасники заходу дізналися про ініціативу з перевірки ґрунтів у постраждалих регіонах країни на наявність токсичних металів в наслідок бомбових, ракетних або артилерійських вибухів, яку впровадила міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України, та про зусилля компанії з підтримки фермерів та гуманітарних та благодійних проектів допомоги постраждалим під час повномасштабної війни українцям.

Згідно даних уряду, до 25% української землі зазнали впливу війни. Відповідно, в майбутньому це може становити серйозні ризики для сільського господарства в країні, а внаслідок цього – для продовольчої безпеки регіону та світу.

«Працюючи з фермерами пліч-о-пліч, Corteva робить максимум можливого, щоб забезпечити їх доступ до сучасних інновацій та передової генетики. Втім, як науково-дослідницька компанія, ми прекрасно розуміємо важливість сталого підходу до ведення сільського господарства, що також включає в себе відповідальне ставлення до ґрунтів. Військові дії потенційно можуть призвести до забруднення землі канцерогенними залишками на небезпечному рівні, тому важливо оцінити стан та придатність полів для землеробства. І тому компанія започаткувала ініціативу, яка дозволить фермерам із постраждалих від повномасштабної війни регіонів дізнатися про стан своїх полів та отримати рекомендації про заходи, які можна провести для покращення стану ґрунтів», – сказала під час Форуму Наталія Гузенко, консультантка з корпоративних комунікацій Corteva в Україні.

Фермери, які бажають взяти участь, можуть замовити аналіз ґрунту через мобільний додаток «Soil Test», доступний на App Store та Google Play, де міститься вся необхідна інформація стосовно відбору та передачі зразків ґрунту на аналіз.

Залишаючись з початку повномасштабної війни тільки з Україною і залишивши ринки росії та білорусі, Corteva Agriscience протягом повномасштабної війни активно підтримує українських фермерів, передаючи сільгоспвиробникам постраждалих регіонів насіння кукурудзи, соняшнику та озимого ріпаку бренду Pioneer®, зокрема за співпраці з Фондом Говарда Г. Баффета, пропонуючи у співпраці з банками програми кредитування за зниженими ставками.

Також Corteva продовжувала інноваційну навчально-грантову програму для жінок-фермерок з сільської місцевості TalentA – зокрема в 2023 році навчання пройшли рекордні 134 фермерки, а чотири переможниці грантового конкурсу з різних регіонів України розділили грантовий фонд в понад 1 млн грн. і зараз активно реалізовують проєкти, спрямовані на підтримку своїх громад.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *