Стриманий попит та низька якість призвели до зниження цін на суницю садову

На українському ринку зберігається тенденція зниження цін на суницю садову. Знижувати ціни в даному сегменті виробники змушені у зв’язку зі стрімким збільшенням пропозиції суниці в місцевих господарствах, в той час, як попит на цю продукцію залишається досить стриманим. При цьому більшість операторів ринку відзначають досить великий відсоток некондиційної ягоди в поточному сезоні.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на east-fruit.com.

Різке зростання пропозиції суниці садової призвело до зниження середніх оптових цін. Якщо ще наприкінці минулого робочого тижня суницю можна було продати по 60-100 грн/кг ($1,48-2,47/кг), то сьогодні ціни знизилися до 40-70 грн/кг ($0,99-1,73/кг), що в середньому на 31% дешевше. При цьому фермери готові знижувати ціну й охоче йдуть на поступки, бо бачать, що кількість продавців суниці постійно зростає, як і пропозиція цієї ягоди на ринку.

Варто зазначити, що навіть після здешевлення, вартість суниці садової в Україні сьогодні в середньому на 20% вища, ніж на початку червня 2023 року. При цьому ключові гравці ринку не виключають подальшого здешевлення в цьому сегменті вже з наступного тижня. Свою думку вони аргументують тим, що пропозиція на ринку продовжує зростати, а ось якість пропонованої ягоди не завжди влаштовує споживачів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *