В Україну почала надходити рання цибуля з Узбекистану та Азербайджану

Минулого тижня в Україну почали надходити оптові партії цибулі нового врожаю з Узбекистану та Азербайджану. У цих країнах цибулю нового врожаю почали збирати вже більше місяця тому, тому зараз вже є достатня пропозиція якісної продукції, пристосованої до такого тривалого транспортування.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на east-fruit.com.

Збільшення пропозиції цибулі з Узбекистану та Азербайджану на ринку України призвело до того, що ціни пропозиції в сегменті якісної цибулі ближче до вихідних почали знижуватися. До речі, з’явилися повідомлення про продаж на ринку України та ранньої цибулі, ввезеної з Македонії, проте ця інформація потребує додаткових уточнень.

За інформацією учасників ринку, українські виробники, яким вдалося зберегти запаси цибулі врожаю 2023 року, як і раніше, намагалися минулого тижня підвищувати відпускні ціни.

Враховуючи надлишок цибулі на ринку Узбекистану та інших країн Центральної Азії, постачання продукції на ринок України з цих країн буде вигідним, навіть якщо ціни на ринку України продовжать знижуватися. Відповідно, саме цю тенденцію, найімовірніше, ми й побачимо на ринку України найближчими тижнями.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *