Україна повністю адаптувала вимоги ЄС до правил транспортування бджіл, – Тарас Висоцький

Українське бджільництво – експортоорієнтована та інтегрована в міжнародні процеси галузь, яка активно розвивається, зазначив виконуючий обов’язки Міністра аграрної політики Тарас Висоцький під час вітального слова на круглому столі, присвяченому Всесвітньому дню бджіл.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

За його словами, перед галуззю бджільництва є ще багато викликів, але Мінагрополітики спільно з пасічниками впроваджують відповідні зміни в правовому полі. Триває активна робота над впровадженням вимог ЄС в сфері бджільництва в українське законодавство.

«Українські пасічники – професіонали, які попри складні часи докладають максимум зусиль для розвитку галузі. Бджолярі можуть завжди розраховувати на підтримку Мінагрополітики. Зокрема, нещодавно Уряд за ініціативи Мінагрополітики спростив процедуру видачі ветеринарних документів для переміщення та кочівлі пасік до місць медозбору», – зазначив Тарас Висоцький.

Крім того, виконуючий обов’язки Міністра повідомив, що на законодавчому рівні Україна повністю адаптувала вимоги ЄС до правил транспортування бджіл. Це особливо важливо для тих підприємців, які займаються експортом. Наразі одне з важливих завдань – оновлення базового Закону «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *