В умовах війни українському бізнесу необхідно об’єднуватись, – заступник міністра

В сьогоднішніх умовах малому та середньому українському бізнесу важливо об’єднуватися для забезпечення продовольчої безпеки як нашої держави, так і усього світу, наголосив заступник міністра агрополітики Денис Башлик під час відкриття щорічної робочої конференції Продовольчого Консорціуму «RIDNE».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

За його словами, продовольча безпека є важливою не лише в контексті України, але і як було наголошено під час першого Саміту миру у Швейцарії, − це одна зі складових глобальної безпеки. Завдяки ефективній кооперації навіть попри війну та складні умови, можна зміцнювати продовольчий фронт і забезпечувати українців, що постраждали від агресії рф, необхідними ресурсами.

Під час зустрічі учасники підбили підсумки річної діяльності Консорціуму, зокрема ефективності взаємодії в його межах, проаналізували продуктивність ланцюгів постачання всередині Консорціуму (від фермерів до продовольчих заводів), окреслили майбутні плани та цілі в стійкому розвитку в межах презентації Стійкого виробництва та розвитку Продовольчого Консорціуму «RIDNE».

Консорціум RIDNE об’єднує 11 українських виробників продуктів харчування та 25 малих та середніх українських фермерів.

Консорціум об’єднує виробництво круп’яних виробів, борошномельних заводів, заводів по виробництву м’ясних, овочевих, рибних консервів, макаронних виробів і соняшникової олії, а також молочне виробництво, які продовжують працювати і виробляти прості та якісні продукти харчування, незважаючи на війну.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *