Україна та Японія розпочинають проєкт розвитку малого садівництва

Міністерство агрополітики України, Міністерство освіти і науки України та Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA), яке фінансується Урядом Японії, розпочинають новий «Проєкт сприяння розвитку малого садівництва: підвищення інклюзивності жінок-фермерів».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Мета проєкту – впровадження ефективних рішень та методів роботи для покращення виробничих потужностей та розвитку бізнес-навичок фермерів, які займаються садівництвом, особливо жінок-фермерів.

В рамках Проекту буде розроблена навчальна програма для малих фермерів, які займаються садівництвом. Водночас буде розглянуто можливість надання японської техніки та іншого необхідного обладнання та матеріалів  для проведення тренінгів у навчальних закладах.

Проект буде впроваджуватись японськими експертами. Навчання відбуватиметься на базі професійно-технічних навчальних закладів та закладів вищої освіти аграрного спрямування, які підпорядковані МОН.

Початок реалізації проекту очікується з жовтня 2024 року. Більш детальна інформація про Проект буде додатково висвітлена на офіційних ресурсах Мінагрополітики та МОН.

Це вже третій спільний проєкт Мінагрополітики та Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA). Наприкінці 2023 року профільні аграрні інститути, які підпорядковані Мінагрополітики, отримали спеціалізоване обладнання, техніку та іншу допомогу від Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA). На початку 2024 року Японія передала сучасну техніку для експлуатації меліоративних систем. Ця техніка призначена істотно покращити ефективність виконання ремонтних та доглядових робіт на об’єктах державної меліоративної інфраструктури.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *