Збільшення пропозиції та невисокий попит: причини падіння цін на суницю садову

В Україні на минулому тижні різко знизилися ціни на суницю садову (полуницю) з місцевих господарств. Основною причиною ситуації, що склалася, експерти називають, насамперед, стрімке збільшення пропозиції цієї ягоди з господарств західних областей. Попит же при цьому виробники характеризують як невисокий. У результаті, в умовах жорсткої конкуренції садівники змушені були значно знизити ціну на цю швидкопсувну продукцію.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Ще тиждень тому суницю садову з плівкових теплиць фермери відмовлялися продавати дешевше 60 – 100 грн/кг. Але вже на початку минулого тижня, коли південні та західні області розпочали збирати ягоду у відкритому ґрунті, ціни впали відразу на 40% – до 35-60 грн/кг.

Читайте також: Дефіциту полуниці немає: ціни втричі нижчі, ніж минулого року.

При цьому варто враховувати, що наразі пропозиція місцевої суниці садової на українському ринку ще не досягла свого піку, а більш масово збір цієї ягоди почнеться ближче до кінця поточного місяця.

Зазначимо, що наразі ціни на суницю садову вже опустилися нижче рівня минулого року. В аналогічний період минулого року, пропозиції суниці садової на українському ринку були значно нижчими, ніж сьогоднішні, зважаючи на досить пізній початок сезону реалізації.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *