Збитки аграріїв Донеччини внаслідок повномасштабного вторгнення перевищили 5 млрд грн

Збитки аграріїв Донеччини внаслідок повномасштабного вторгнення перевищили 5 млрд грн
З початку повномасштабного вторгнення аграрії Донеччини зазнали збитків на суму понад 5 млрд. грн. Наразі 352 агропідприємства отримали різні пошкодження та фінансові втрати, повідомила під час брифінгу заступниця директора Департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Олена Рибакова.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на pro100media.

«Загальна зафіксована сума збитків на наших аграрних підприємствах складає більше п’яти мільярдів. Це тільки порахованих, бо є території на які ми не можемо дістатися і обстежити», – розповіла посадовиця.

Попри обстріли та близькість фронту сільгоспвиробники області планують засіяти 214 тисяч гектарів ярими культурами, разом з озимими посівна площа складає 337 тис гектарів.

«На сьогодні ярих культур засіяно вже на площі 80 тис гектарів. Це 74% від запланованого, тобто сівба зернових культури практично закінчується. Сівба кукурудзи, соняшнику ще триває. Щодо овочевих культур, то вже посіяно 7, 2 тисячі гектарів, це 35% від прогнозованого», – уточнила Олена Рибакова.

За даними агродепартаменту внаслідок ворожого нападу на Донеччині зменшилась територія посівних земель. Для порівняння: у 2021 році посівна площа була понад 1 мільйон, а зараз – 337 тисяч гектарів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *