Бюджетний суперметод, що допомагає позбавитися від трави між плитками раз і назавжди

Як би старанно не укладалася плитка, а трави, яка пробивається крізь щілини з часом — не уникнути. Іноді потужні бур'яни здатні не тільки пробитися крізь плитку, але навіть підняти її. Тим часом поряд з покупними гербіцидами, які зовсім не є дешевими і безпечними, існують випробувані дачниками засоби, інформує Ukr.Media.

Винахідливі дачники випробували багато: від попереднього видалення бур'янів перед укладанням доріжок до випалювання трави і ошпарювання її окропом. Але не тут-то було. Коренева система деяких бур'янів здатна витерпіти будь-які екзекуції, а волога, яка зберігається в щілинах між плиткою робить середовище сприятливим для росту. І все ж дієвий спосіб знищити бур'яни існує. Досить взяти оцтову кислоту, змішати її в пропорції 1:3 з водою, а потім додати 1 столову ложку солі і 10 крапель рідкого миючого засобу. Як тільки сіль розчиниться, можна приступати до обробки ділянки.

Проливати щілини потрібно з обережністю, працювати краще в рукавичках. Можна використовувати і обприскувач, при цьому важливо, щоб розчин випадково не потрапив на корисні рослини, адже пощади їм не буде.

Вже через 12 годин трава на пролитих ділянках матиме поганий вигляд. А через добу і зовсім перетвориться на труху.

Детальніше про позбавлення від трави в щілинах між плиткою в відео:

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *