Чим підживити перець на початку літа: виростає великим і смачним — цікава хитрість

Болгарський перець — це смачна і корисна культура. Як відомо, саме перці є рекордсменами за вмістом вітаміну С, навіть цитрусові їм поступаються в цьому питанні. Однак, виростити якісні плоди не так просто, як може здатися. Адже солодкі перці досить "примхливі" і люблять добре "поїсти". Тому, культуру слід регулярно удобрювати, інформує Ukr.Media.

Зазвичай перше підживлення вносять через 2 тижні після висадки рослин на постійне місце. За цей період перці встигають прижитися і зміцнити кореневу систему. Зазвичай, саме на початку червня перці починають цвісти і формувати зав'язі. Якщо їм не вистачить "прожитку", то врожай вийде мізерним. А якщо забезпечити рослини достатньою кількістю азоту, калію і фосфору, то перці завалять соковитими плодами.

Поживна суміш для першого підживлення болгарських перців

Суміш із мінеральних речовин коштує недорого, але працює дуже ефективно. Агрономи впевнені, що таке підживлення забезпечить дачників рясним урожаєм.

Інгредієнти:

  • Суперфосфат — 30 г.
  • Аміачна селітра — 15 г.
  • Сірчанокислий калій — 25 г.

Сухі добрива змішують у відрі, а потім заливають 10-ма літрами води для поливу. Розчин ретельно розмішують, щоб усі гранули повністю розчинилися в рідині. Потім, поживну суміш вносять під болгарські перці з розрахунку 0,5 літра під кожну рослину.

Така суміш не тільки забезпечить перцям живлення, а й зміцнить рослинам імунітет. Культура ростиме міцною, потужною і здоровою. Щоб закріпити результат, через 2 тижні після внесення добрив, перці підживлюють ще раз.

На рослинах починають утворюватися і розвиватися зав'язі. Тоді перцям знову знадобиться "посилене живлення". Для приготування наступного підживлення використовують чисту деревну золу і монофосфат калію. Зазвичай добрива розводять у воді і вносять розчин під корінь.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *