Навіщо досвідчені дачники заливають окропом кущі полуниці

Догляд за ягодами вимагає чимало зусиль від кожного дачника. А чому не вдається отримати гарний результат у більшості випадків?

Причина дуже проста, адже ягоди атакують різні шкідники та захворювання, інформує Ukr.Media.

Тож варто розібратися, чому досвідчені дачники заливають ґрунт навколо кущів окропом і як це правильно робити, розповіли агрономи.

Про що потрібно пам'ятати

Кожен має розуміти, що більша частина бактерій і шкідників перебувають у ґрунті біля ягідних чагарників. Вони "закопуються" в ґрунт в осінній період часу. А коли настає тепло, починають плавно перебиратися на кущі. А чому б не почати з ними боротися, поки вони ще перебувають у ґрунті?

Як заливати кущі

Найцікавіше, що застосовувати окріп можна протягом усієї весни. Суть методу: потрібно набрати окріп і акуратно пролити ґрунт навколо кущів. Важливо, щоб окріп не потрапляв на кореневу систему самих кущів.

Завдяки такому способу можна позбутися від:

  • Шкідників.
  • Шкідливих мікроорганізмів.
  • Бур'янів, які також здатні завдати серйозної шкоди.

Поливати слід водою, у якої температура 80 градусів або вище. Попередньо можна буде зробити невеликі канавки, щоб вода не розтікалася.

Які ще методи існують

Також деякі дачники виконують обробку окропом безпосередньо самих кущів. Завдяки цьому також можна збільшити кількість врожаю і вбити всі мікроорганізми, які можуть зимувати на самому кущі.

Однак обробку окропом куща можна виконувати тільки ранньою весною, коли на кущі ще не з'явилися бруньки. Навесні під час цвітіння окропом можна обробляти тільки ґрунт, проявляючи при цьому обережність.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *