Ціни на огірки знижуються через сезонний фактор

На поточному тижні на українському ринку спостерігається тенденція зниження цін на тепличні огірки. Чергове здешевлення в даному сегменті на початку червня експерти проєкту називають традиційним через збільшення на ринку пропозиції огірків з літніх теплиць.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Так, на сьогодні основні продажі огірка українські тепличні комбінати здійснюють по 20-45 грн/кг ($0,50-1,12/кг), що в середньому на 22% дешевше, ніж тижнем раніше. Причиною здешевлення цієї продукції, на думку експертів проєкту, став так званий сезонний фактор, коли на ринку почала зростати пропозиція цих овочів із місцевих господарств.

При цьому галузеві експерти підкреслюють, що ціна на огірки могла б знизитися і більш істотно, якби не скорочення пропозиції цієї продукції через дощову погоду в більшій частині країни.

Як результат, сьогодні ціна на огірки в Україні знизилася в середньому на 30% порівняно з аналогічним періодом минулого року. При цьому виробники не виключають подальшого цінового спаду, коли в продаж почне масово надходити огірок з відкритого ґрунту.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *