Кілійське МУВГ вже забезпечило зрошення 7043 га сільськогосподарських культур

Кілійське міжрайонне управління водного господарства (МУВГ) повідомило про хід поливного сезону. Наразі укладено 111 договорів з водокористувачами для поливу 12,9 тисяч гектарів землі. 26 насосних станцій забезпечують подачу води на 9 водогосподарських систем в Ізмаїльському, Білгород-Дністровському та Болградському районах.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Кілійського міжрайонного управління водного господарства.

На даний момент полито 7043 гектари сільськогосподарських культур, з яких 2723 гектари – рисові поля. Подано 18216 тисяч кубометрів води до комерційної точки виділу.

Полив здійснюється різними методами: затопленням, дощувальними машинами (Valley, Кубань, Фрегат, ДДА-100 МА, ДДН-70), дощувальними машинами барабанного типу (SUPER RAIN 135, CASELLA, «Дніпро») та краплинним зрошенням. 

Краплинне зрошення, яке економить ресурси, активно використовується в регіоні і наразі охоплює 2,4 тисячі гектарів, переважно на землях Татарбунарської зрошувальної системи.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *