Досвід Ізраїлю у сфері зрошення є надзвичайно важливим для відновлення України, – заступник міністра

Досвід Ізраїлю у сфері зрошення є надзвичайно важливим для відновлення України, наголосив заступник міністра аграрної політики України Віталій Головня під час відкриття онлайн-конференції «Ізраїльські технології водопостачання та агросектору – досвід для України» у рамках Ізраїльсько-Українського діалогу відновлення. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

«У зв’язку зі зміною клімату і його наслідками, особливо після того як ми втратили Каховську ГЕС, для українських аграріїв надзвичайно важлива співпраця у сфері технологій водопостачання, зокрема, зрошення. Технології ізраїльських компаній допоможуть нам забезпечити ефективну аграрну політику і виробництво, а також ощадливе використання води і стале забезпечення продовольчої безпеки в Україні», – зазначив заступник Міністра.

Віталій Головня розповів, що за підтримки ізраїльського агентства міжнародного співробітництва «Mashav» українська делегація в 2022 році вивчала в Ізраїлі технології крапельного зрошування і дощування. А в 2024 році заплановані поїздки українських аграріїв по двох програмах: «Сільськогосподарська дорадча служба» та «Інтенсивне вирощування риби». 

Організаторами конференції «Ізраїльські технології водопостачання та агросектору – досвід для України» виступили Торгово-промислова палата України, Посольство і Торговельно-економічна місія держави Ізраїль в Україні. В конференції взяли участь близько 170 агровиробників з України та Ізраїлю.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *