Експортер сої приховав 4,2 млн, судять бухгалтера

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області скерували до суду справу за фактом ухилення від сплати податків щодо компанії-експортера сільськогосподарської продукції. Під час досудового розслідування підприємство перерахувало до бюджету 4,2 млн грн несплачених податків.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на БЕБ.

В результаті аналізу роботи експортерів сільськогосподарської продукції фахівці теруправління встановили підприємство, що не мало підтверджень походження продукції у податковій звітності. Аналітичний продукт передали до підрозділу детективів.

Під час досудового розслідування детективи встановили, що головний бухгалтер підприємства умисно не відобразив у податковій звітності дохід від вартості сої. Товар фактично купили за готівку та поставили на баланс підприємства, з чого мали сплатити податок на прибуток. Такі дії призвели до ухилення від сплати 4,2 млн грн податків.

Наразі головному бухгалтеру підприємства повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 212 Кримінального кодексу України. Справу скеровано до суду.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *