Міністром сільського господарства Нідерландів стане учасниця шоу «Фермер шукає дружину»

Фемке Вірсма

Фемке Вірсма, колишня учасниця реаліті-шоу «Фермер шукає дружину», стане наступним міністром сільського господарства Нідерландів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Politico.

Майбутньому міністру 39 років. До приходу в політику вона вийшла заміж за фермера-молочника, з яким познайомилася в реаліті-шоу; з 19 липня 2023 року вона є членкинею провінційної ради Фрісландії від Руху фермерів і громадян (ВВВ).

Партію BBB було засновано 2019 року на знак протесту проти рішення уряду обмежити використання азотних добрив для фермерів. Минулого року вона здобула несподівану перемогу на парламентських виборах до Сенату Нідерландів.

До початку своєї політичної кар’єри Фемке Вірсма була радником у різних сільськогосподарських організаціях, включно з Голландською спілкою молочних фермерів і Team Agro NL, організацією, що підтримує фермерів, садівників і рибалок.

Очікується, що в новому Міністерстві сільського господарства, рибальства, продовольчої безпеки та природи Нідерландів представники ВВВ обіймуть дві вищі посади. Фемке Вілсма очолить міністерство, а Жан Руммені (71 рік) стане державним секретарем.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *