На росії дачникам заборонили продавати вирощену картоплю

У 2024 році власників дачних ділянок на росії очікують серйозні фінансові санкції за різні порушення. Ці заходи торкаються не лише вирощування заборонених рослин, а й традиційних сільськогосподарських культур, таких як картопля.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на progorod58.ru.

По-перше, дачникам, які вирощують картоплю на своїх ділянках з метою подальшого продажу врожаю, може загрожувати штраф до 500 рублів. Це пов’язано з тим, що за законом насіннєва картопля для комерційного використання має купуватися лише у спеціалізованих магазинах. Це обмеження не поширюється на власників, які вирощують картоплю виключно для власного споживання. Однак якщо дачник регулярно реалізує вирощені овочі без реєстрації ІП, йому загрожує штраф від 500 до 2000 рублів.

Крім обмежень на продаж картоплі, на власників чекають штрафи за порушення правил боротьби з бур’янами. Згідно з КоАП, за неприйняття заходів щодо знищення бур’янів передбачено штраф 300-500 рублів. У деяких регіонах, наприклад у Підмосков’ї, відповідальність набагато вища – до 50 000 рублів за незнищений борщівник. Щоб уникнути великих штрафів, дачникам необхідно документально підтвердити, що вони вживали заходів щодо боротьби з бур’янами.

Якщо дачник може документально підтвердити, що вживав заходів щодо знищення бур’янів, уклавши договір із профільною організацією, то він може уникнути великих штрафів, особливо у регіонах із підвищеною відповідальністю.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *