На Харківщині у фермера вилучили 103 га землі біля держаного кордону

У жовтні 2023 року Харківська обласна прокуратура звернулась до суду з позовом в інтересах держави в особі Харківської обласної військової адміністрації до Золочівської селищної ради Богодухівського району та одного з фермерських господарств про повернення державі земельної ділянки площею більше 103 га та вартістю понад 645 мільйонів гривень.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужбу Харківської обласної прокуратури.

Встановлено, що вказана земельна ділянка незаконно вибула з державної власності до комунальної та передана в оренду приватному суб’єкту господарювання для сільськогосподарських потреб.

При цьому вказані землі фактично є землями прикордонної смуги та повинні використовуватись виключно для зведення та експлуатації інженерних захисних споруд для захисту від агресії з боку країни-терориста.

Такі землі можуть перебувати виключно у державній власності та мають використовуватись для оборони країни та забезпечення діяльності органів прикордонної служби. Використання цих земель для сільськогосподарських потреб, вибуття з державної власності та перебування в оренді приватних суб’єктів господарювання унеможливлює їх використання для захисту нашої країни.

Господарський суд Харківської області задовольнив позовну заяву прокурора.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *