Нібулон наблизився до рівня довоєнних показників експорту агропродукції

Незважаючи на руйнівні пошкодження та блокаду Миколаївського порту, «НІБУЛОН» демонструє відновлення обсягів експорту протягом 2022-2024 років та повертає собі частку ринку. Це стало можливим завдяки розвитку альтернативних каналів через Дунайський порт та ефективному використанню можливостей чорноморських портів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Nibulon.

Так, за 9 місяців 2023/24 МР «НІБУЛОН» експортував 2,4 млн тонн агропродукції, незважаючи на блокування українських чорноморських портів на початку маркетингового року. Очікувані річні обсяги експорту в 2023/24 МР – 3,2-3,4 млн тонн. Поточна частка компанії через дунайські порти в 1 кварталі 2024 року була в діапазоні 20-30%.

Результат квітня 2024 року – 434 тисячі тонн перевантаженого збіжжя (кукурудзи та пшениці) – став найкращим із часів початку повномасштабного вторгнення і наблизився до рівня довоєнних показників.

«Наразі робота логістичної інфраструктури «НІБУЛОНу» розподілена між двома каналами, – розповідає Володимир Славінський, директор з торгівлі «НІБУЛОНу». – Після того як завдяки ЗСУ було відновлено роботу портів Чорного моря, значна частина обсягів зернових, які ми експортували через «річку», переорієнтувалася на «велику воду». Водночас Дунай продовжує відігравати ключову роль для нашого експорту – частка цього каналу у структурі продажів складає 70%».

Такі показники «НІБУЛОН» вважає своє беззаперечною перемогою, адже щодня компанія працює для забезпечення зв’язку українських фермерів із міжнародними ринками та для збереження глобальної продовольчої безпеки.

«Стабілізувати діяльність, відновити експорт та повернути обсяги було для нас справою честі, – продовжує Володимир Славінський. – Зокрема нам було важливо віддати шану   нашому засновнику, Олексію Вадатурському. Адже саме завдяки його роботі наша країна відома у всьому світі як постачальник високоякісного зерна та взірець розвитку надсучасної внутрішньої логістики. Пишаємось результатами і тим, що нам вдається продовжувати справу цієї легендарної людини».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *