Понад 500 000 історій успіху: компанія «CLAAS» святкує півмільйонний ювілей зернозбиральних комбайнів

Щоб відзначити ювілей, обмежена кількість EVION, TRION і LEXION була побудована в спеціальному лакофарбовому покритті і з великою кількістю наклейок. DOMINATOR у відповідному дизайні буде представлений на виставці CIAME в Китаї.

Компанія «CLAAS» святкує півмільйонний ювілей зернозбиральних комбайнів, виготовлених з 1936 року, і випускає кілька ювілейних машин LEXION, TRION, EVION і DOMINATOR у трьох місцях на трьох континентах. Найближчими тижнями та місяцями вони будуть представлені на виставках, днях поля та демонстраціях.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз CLAAS.

Протягом багатьох десятиліть компанія «CLAAS» була одним з лідерів у розробці зернозбиральних комбайнів. Починаючи з 1936 року, сімейна компанія з Харзевінкеля (Німеччина) раціоналізувала збирання зернових в Європі за допомогою косіння, обмолоту та зв’язування за принципом перехресного потоку, або скорочено M.D.B.

Останніми представниками сімейства зернозбиральних комбайнів CLAAS є серії TRION і EVION, представлені в 2021 і 2023 роках. Разом з LEXION вони пропонують унікальний асортимент продукції та обладнання від п’ятиклавішного комбайна потужністю 205 к.с. до флагмана LEXION 8900 TERRA TRAC потужністю 790 к.с. з гібридною системою APS SYNFLOW HYBRID.

З 500 000 зернозбиральних комбайнів CLAAS, виготовлених на сьогоднішній день, найбільшу частку складають DOMINATOR і LEXION – близько 100 000 і понад 75 000 одиниць відповідно. SUPER і SUPER AUTOMATIC (близько 65 000 одиниць), а також EUROPA і COLUMBUS (разом близько 60 000 комбайнів) і TUCANO (близько 35 000 одиниць).

Міжнародна компетенція та виробнича мережа

Протягом десятиліть компанія «CLAAS» постачає зернозбиральні комбайни й іншим виробникам. З 1992 року зернозбиральні комбайни CLAAS більше не виробляються виключно на заводі в Харзевінкелі.

З 2013 року, після поглинання компанії «Jinyee», компанія «CLAAS» також виробляє зернозбиральні комбайни та комплектуючі до них у Китаї. Новий гібридний комбайн DOMINATOR 370 був представлений тут у 2019 році, а через три роки – DOMINATOR 260 з шістьма соломотрясами. Новий EVION, який, як і DOMINATOR 370 і 260, був розроблений в Харзевінкелі, також сходить з конвеєра в Гаомі з 2023 року.

Автоматизація, допомога та управління даними

Компанія CLAAS також була одним з піонерів у створенні зернозбиральних комбайнів для точного землеробства. З 1991 року дані про врожайність та GPS-позицію можна було пов’язувати між собою, а з 1996 року LEXION навіть пропонував картографування врожайності за допомогою AGROCOM MAP, а в 1998 році – телеметричне управління парком комбайнів за допомогою Combine Online. У 2005 році зернозбиральні комбайни LEXION стали першими продуктами компанії «CLAAS», оснащеними революційною системою TELEMATICS.

З жовтня 2024 року цифрове об’єднання зернозбиральних комбайнів CLAAS з рештою парку, управлінням операціями та партнерами по сервісу і збуту CLAAS відбуватиметься в новій мережі CLAAS connect.

Ювілейні машини для демонстрацій та виставок

Щоб підкреслити глобальну мережу виробництва зернозбиральних комбайнів CLAAS і дати можливість усім регіонам однаково брати участь у святкуванні ювілею, кілька ювілейних машин були створені і створюються в особливому дизайні. LEXION, TRION, EVION і DOMINATOR будуть представлені на різних національних і міжнародних виставках, а також на днях поля і в демонстраційному режимі в найближчі тижні і місяці.

«500 000 зернозбиральних комбайнів CLAAS – це, перш за все, 500 000 історій успіху, адже фермери та підрядники по всьому світу довіряли нам 500 000 разів», – пояснює Ян-Хендрік Мор, генеральний директор CLAAS. Тому ми святкуємо ювілей цього агрегату на міжнародному рівні, представивши кілька ювілейних машин у Харсевінкелі, Омасі та Гаомі».

Клієнти можуть взяти участь у святкуванні ювілею до сезону збирання врожаю 2025 року, придбавши спеціальну версію, яка, крім обраних характеристик обладнання, характеризується наклейками “Більше, ніж машина” на бічних панелях.

«Зернозбиральний комбайн CLAAS – це набагато більше, ніж просто машина, – продовжує Мор. Тому що за кожним EVION, TRION, LEXION і DOMINATOR стоїть потужна організація продажів, високопрофесійний сервіс, швидке і надійне постачання запасних частин і багато іншого. І останнє, але не менш важливе – потужний міжнародний маркетинг вживаних машин, який, як і технічні фактори загальної продуктивності, надійності та довговічності, надихає клієнтів у всьому світі».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *