У Групі АГРОТРЕЙД підбили підсумки весняної посівної кампанії-2024

Сприятлива погода на початку весни дозволила Групі АГРОТРЕЙД розпочати посів у ранні строки — у березні, хоча зазвичай робили це у квітні. Однак згодом через опади польові роботи на деякий час зупинили, а після їх відновлення довелося залучати більше техніки, ніж планувалося.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

Проте це не завадило компанії успішно та вчасно завершити третю за час повномасштабної війни посівну.

«Цьогоріч у проблемних зонах, поблизу місць обстрілів і активних бойових дій, ми зробили акцент на використанні власної техніки. Це дозволило, незважаючи на обмеження у часі роботи та проблеми зі супутниковою навігацією, працювати ефективно. Затримка, яка виникла через погодні умови, істотного впливу і економічних збитків не мала, адже ми передбачили можливість залучення додаткової техніки заздалегідь. У підсумку весняну посівну завершили навіть з випередженням термінів. Вона пройшла добре завдяки вдалому плануванню і злагодженій роботі нашої агрокоманди», — розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Цієї весни у компанії посіяли:

  • соняшник – 12,52 тис. га;
  • сою – 8.27 тис. га;
  • кукурудзу – 6.4 тис. га;
  • яру пшеницю – 3.75 тис. га;
  • технічні коноплі – 230 га, 
  • а також гречку та вперше арахіс.

Група АГРОТРЕЙД — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, переробка та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснований в 1998 році. Засновник Всеволод Кожемяко.

Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *