П’ять засновників агрокомпаній, які відігравали ключову роль в Україні, – NV

За допомогою авторитетних експертів і читачів редакційна рада NV сформувала лістинг співвітчизників, які протягом 10 років відігравали ключову роль в Україні.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на nv.ua.

В групу «Бізнесмени» потрапили, серед інших, п’ять засновників відомих агрокомпаній.

Олексій Вадатурський (1947−2022), Герой України, засновник агрокомпанії Нібулон — одного з найбільших вітчизняних виробників та експортерів зерна із вражаючою логістичною інфраструктурою, зокрема власним річковий флотом, загинув під час російського обстрілу.

Андрій Веревський, співвласник найбільшої української агрокомпанії Kernel, мільйонер і крупний експортер, а також один з найбільших донаторів ЗСУ.

Віктор Іванчик, співзасновник та СЕО агропромхолдингу Астарта, працює на ринку понад 30 років та входить до трійки найбільших виробників цукру в країні.

Всеволод Кожемяко, мультимільйонер, засновник групи компаній Агротрейд, який побудував успішний агробізнес, а з початком великої війни долучився до захисту батьківщини та організував потужний добровольчий бойовий підрозділ Хартія.

Юрій Косюк, власник контрольного пакету акцій компанії та директор MHP S. A., голова правління МХП — найбільшого національного виробника та експортера м’яса птиці з власною кормовою базою, входить до п’ятірки компаній з найбільшим земельним банком в Україні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *