Українським агровиробникам необхідний час для реалізації вимог європейського зеленого курсу, – Тарас Висоцький

Українські агровиробники активно долучаються до реалізації вимог Європейського зеленого курсу щодо збереження навколишнього середовища, але їм необхідний час для реалізації цих вимог, зазначив виконуючий обов’язки Міністра аграрної політики Тарас Висоцький під час третьої онлайн-дискусії «Українське сільське господарство та Європейський зелений курс». Захід організований Українським клубом аграрного бізнесу.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

«Сьогодні українські виробники вирішують величезні проблеми, пов’язані зі зміною клімату та захистом навколишнього середовища. Культура ведення бізнесу в екологічно чистий спосіб не є новою для українських фермерів та сільгоспвиробників. Зокрема, Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, який надає гарантії для малих фермерів, має чіткі вимоги до норм екологічної складової діяльності таких господарств», – зазначив Тарас Висоцький.

Він також наголосив, що внаслідок повномасштабного вторгнення значна частина сільгоспземель України забруднена. Проте вже зараз українські аграрії готуються вирощувати культури, які поглинають не лише важкі метали, але й  парникові гази. Це також стане одним із внесків у досягненні глобальних цілей Європейського зеленого курсу.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *