Нібулон вже не може забронювати працівників: в компанії закликали змінити підхід до бронювання

Один з найбільших агрохолдингів України заявив, що чинний формат бронювання більше не дозволяє йому зберегти усіх потрібних працівників

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на LIGA.net.

Агрохолдинг «Нібулон» вважає недосконалим нинішній підхід до бронювання працівників від мобілізації, розповів директор із взаємодії з органами влади Нібулону Михайло Різак.

Зараз діє так званий «процентний» підхід, коли критично важливі для економіки підприємства можуть забронювати 50% працівників. Але чотири цикли бронювання призвели до того, що Нібулон фізично більше не може забронювати й зберегти усіх потрібних працівників. Оскільки частину людей мобілізували, частка ключових працівників перевищила передбачені постановою Кабміну 50%.

«Можу сказати, що експонентна залежність призвела до того, що 1350 працівників забезпечення виробничого циклу на початку війни становила 37%, в 2023 році – це вже було 48%, а наразі 77% від військовозобов’язаних», – сказав Різак, оцінюючи кількість військовозобов’язаних у Нібулоні.

Тому компанія пропонує перейти до підходу з бронюванням усіх працівників, потрібних для збереження виробничого циклу, починаючи від інженера і закінчуючи водієм вантажівки.

Читайте також: Аграрії закликали владу схвалити «економічне бронювання».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *