Як правильно поливати заміокулькас: як часто та якою водою

Заміокулькас, або "доларове дерево", є одним з найпопулярніших сукулентів серед квітникарів. Його незвичайна форма і яскраве листя роблять його чудовою прикрасою для будь-якого інтер'єру. Однак, як і будь-яка рослина, заміокулькас потребує правильного догляду, включно з регулярним поливом. Розповімо про те, як часто, якою водою і як правильно поливати заміокулькас, щоб він радував вас своїм здоров'ям і красою, інформує Ukr.Media.

Заміокулькас є сукулентом, тобто рослиною, здатною запасати воду у своєму листі та стеблах. Саме тому заміокулькас належить до категорії рослин, які не потребують частого поливу. Занадто частий полив може призвести до гниття коренів і загибелі рослини.

Тепер давайте розберемося, як часто потрібно поливати заміокулькас. Зазвичай цього достатньо робити раз на 7-10 днів у теплу пору року і раз на 2-3 тижні в холодну. Однак, все залежить від умов, в яких ви вирощуєте рослину. Якщо заміокулькас перебуває на сонячному місці і повітря в приміщенні сухе, то він може вимагати більш частого поливу. Важливо стежити за станом ґрунту і не допускати його пересихання або перезволоження.

Тепер перейдемо до питання про те, якою водою поливати заміокулькас. Найкраще використовувати відстояну воду кімнатної температури. Холодна вода може викликати стрес у рослини, а гаряча — пошкодити коріння. Також не рекомендується використовувати воду з-під крана, оскільки вона може містити хлор та інші хімічні речовини, які можуть негативно вплинути на заміокулькас.

Нарешті, давайте поговоримо про те, як правильно поливати заміокулькас. Важливо пам'ятати, що сукуленти не люблять надмірної вологи, тому під час поливу потрібно переконатися, що вода не затримується в піддоні або горщику. Найкраще поливати заміокулькас з піддону, заливаючи воду в нього на 10-15 хвилин, а потім злити залишки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *